O mnie

Tak jak większość z was kobietą, mamą i zapracowaną szefową. Od ponad 12 lat pomagam w urządzaniu wnętrz, tak aby były piękne i funkcjonalne. Jestem autorką książki ,,Od inspiracji do aranżacji.Czyli jak pięknie mieszkać.” Prowadzę Studio Projektowe Atoato w Poznaniu. Stworzyłam  autorski program pracy na Briefie i Budżecie w 23h. Kocham dzielic się wiedzą i od kilkunastu tygodni prowadzę darmowy KURS NA WNĘTRZE na FB @projektywnetrz.atoato oraz udzielam porad na zamkniętej grupie FB.

Moje projekty są tworzone w wirtualnej rzeczywistości –Youtube A-to 360° VR i realizowane pod klucz na całym świecie. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz oraz Klastra Akademii Architekta.

Tuż po studiach zostałam laureatką konkursu Innowatorzy – Szkoła Milionerów. Prowadzę bloga Przedsiębiorczy Architekt, kóry pomaga młodym adeptom projektowania oraz Czytelnie z poradami dla każdego na stronie Atoato.

Zrealizowałam ponad 400 projektów wnętrz w Polsce i za granicą. Moimi klientami są m. in. Unilever, Inea, Sieć Salonów Trendy, Goldenline, Vitalia, Symetria, Centrum Rekreacji Oborniki, GSK, Pfleiderer. Publikacje min: Świat Rezydencji Wnętrz i Ogrodów, Zawód Architekt, PSD, Cztery Kąty.