Dlaczego warto kupić kurs?

Dlaczego warto przerobić kurs ?

1. Oszczędzasz czas – remont nie będzie trwał w nieskończoność jeśli go dobrze zaplanujesz i odpowiednio się do niego przygotujesz.

2. Zrealizujesz swoje marzenie o pięknym domu – dzięki kursowi będziesz mogła stworzyć wnętrze o jakim marzyłaś, bez wychodzenia z domu o dowolnej porze obejrzysz poszczególne odcinki kursu i zaczniesz tworzyć swój plan działania.

3. Obniżasz koszty –  pokazuje jak zaplanować koszty i dlaczego stworzenie budżetu jest tak ważne.

4. Unikniesz wielu błędów – opowiadam o tym jakie są najczęstsze problemy podczas remontu i aranżacji wnętrz.

5. Kontrolujesz wydatki – opowiem Ci jak policzyć poszczególne elementy aranżacji wnętrz i jak zmieścić się w danym budżecie.

6. Dzięki ćwiczeniom zapiszesz swoje pomysły, zaplanujesz pracę i będziesz kontrolować efekty.

7. Otrzymasz poradniki – z konkretna wiedzą na temat kolorów, stylu i materiałów, które ułatwią Ci podjęcie właściwych decyzji.

8. Dowiesz się jak łączyć kolory.

9. Styl  – dowiesz się jak znaleźć swój własny styl we wnętrzu i jak się go trzymać podczas realizacji swojej wizji.

10. Zakończysz remont sukcesem – unikniesz efektu wiecznie nieskończonego domu z wiszącą żarówką, jeśli tylko wykonasz wszystkie kroki i ćwiczenia kursu. Dobry plan to podstawa, a jeśli zdobędziesz wiedzę na temat całego procesu remontu będzie ci o wiele łatwiej wszystko zrealizować i pozytywnie zakończyć  remont.

Nie stać cię aby wydać kilka tysięcy na projekt wnętrz? Boisz się, że nie będziesz mogła zakupić poszczególnych elementów aranżacji wnętrz? Masz ambicje zrobić wszystko sama ale nie jesteś pewna jak się za to zabrać?

Okazuje się, że można spokojnie zaaranżować swój dom nie stresując się o efekt ostateczny jeśli :

  • znamy sumę realnych kosztów niezbędnych do jego urządzenia
  • wiemy co jest niezbędne na pierwszym etapie aranżacji, a co może poczekać
  • wiemy jakie i ile produktów musimy zamówić
  • kontrolujemy wydatki oraz ilość produktów na każdym etapie
  • nie wydajemy więcej niż mamy
  • wiemy jak dobrać kolory i styl
  • w międzyczasie możemy przygotować się do zgromadzenia większych środków finansowania naszego planu aranżacji wnętrz
  • wiemy jak znaleźć wykonawcę

Dzięki Kursowi dowiesz się jak krok po kroku zaaranżować swoje wymarzone wnętrze. Dowiesz się od czego zacząć, na co zwracać uwagę podczas projektowania, z kim współpracować, gdzie i kiedy zamawiać, na co odłożyć pieniądze a nawet jak je zaoszczędzić 🙂

Wyobraź sobie jakie to przyjemne uczucie, gdy po kilku tygodniach ciężkiej pracy, usiądziesz w wygodnym, wybranym przez Ciebie fotelu, napijesz się wina i posłuchasz przyjemnej muzyki a z Twojej wymarzonej kuchni dochodzić będą cudowne zapachy Twoich ulubionych potraw. Wspaniałe uczucie!

Z drugiej strony pomyśl sobie, jak będzie wyglądało Twoje życie remontowe jeśli nie skorzystasz z tej szansy i nie zaplanujesz swojego remontu ze mną ? Dodatkowe koszty, miesiące opóźnień…